Wzlot

wZlot – zlot wędrowników Wielkopolski

Od Komendanta Hufca ZHP Krotoszyn otrzymaliśmy poniższą wiadomość:

Czuwaj Druhny i Druhowie Komendanci.

Chciałbym bardzo serdecznie zaprosić wędrowników z Waszych hufców na wZlot- zlot wędrowników Wielkopolski. Od dwóch tygodni trwają zapisy i będą trwać do 18 grudnia. W nadchodzącym roku ta impreza odbędzie się w Krotoszynie, moim hufcu. Chciałbym być gospodarzem Waszych ludzi i cieszyć się z ich przyjazdu i obecności na tym wydarzeniu.
Serdecznie proszę o promowanie tego wydarzenia w środowiskach wędrowniczych.

Krotoszyn 9-11.03.2018
Zapisy: do 18.12.2017
więcej informacji: http://wzlot.zhp.pl/
https://www.facebook.com/wZlot/

Czuwaj!
Komendant Hufca ZHP Krotoszyn ( i przy okazji wZlotu 2018 🙂)
phm. Marcin Szotkiewicz

Moi drodzy! Bardzo Was zachęcamy do wzięcia udziału w w/w wydarzeniu. Zloty takie jak ten, są bardzo ważne w życiu harcerskim. Daje to możliwość lepszego rozwoju, wymiany doświadczeń etc. Mamy nadzieję, że pojedzie Was jak najwięcej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *