IDEALNE MIEJSCE DLA TWOJEGO WORDPRESS’A

Dlaczego My?

Dedykowany pod Wordpress

Nasze serwery zostały przygotowane specjalnie dla Wordpressa, tak aby maksymalnie przyśpieszyć działanie strony zarówno dla Ciebie jak i dla twoich czytelników. Zastosowaliśmy rozbudowaną pamięć podręczną (cache), automatyczną kompresje oraz optymalizacje która nie wymaga od Ciebie specjalistyczniej wiedzy.

Bezpieczeństwo to podstawa

Traktujemy bezpieczeństwo bardzo poważnie, dlatego wykorzystujemy najnowsze dostępne metody zabezpieczeń. Na bieżąco śledzimy nowe ataki pojawiające się na świecie i wdrażamy reguły zabezpieczające wszystkich naszych klientów. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia WAF oraz aktualizowana na bieżąco baza aktywnych źródeł ataku. Oprócz tego oferujemy dla każdego darmowy certyfikat SSL dla Twojej strony.

Codzienna kopia zapasowa

Nasz system codziennie automatycznie tworzy punkty przywracania strony. Możesz spać ze świadomością, że jesteśmy gotowi, aby przywrócić twoją stronę w każdej chwili. Kopie dla bezpieczeństwa są przechowywane w osobnej lokalizacji niż serwer.

Najlepsze rozwiązania

Cała Twoja strona przechowywana będzie na dyskach SSD, które są ponad 10 krotnie szybsze w porównaniu do tradycyjnie stosowanych rozwiązań. Oprogramowanie wykorzystywane na serwerze zostało przez nas przygotowane i zoptymalizowane tak aby zapewnić stabilność i wydajność jaka wcześniej była zarezerwowana dla dużych portali.

Jesteśmy w Polsce

Nasze serwery zlokalizowane są na terenie Polski, w Data Center posiadającym doskonałe połączenia z operatorami. Dzięki temu czas ładowania strony, a w szczególności zdjęć w wysokiej jakości, poprawia się znacząco.

Pomoc Experta

Jeżeli potrzebujesz pomocy przy migracji, napotykasz problemy z działaniem twojej strony lub po prostu potrzebujesz porady: daj nam znać!
Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci w podjęciu najlepszych decyzji oraz w rozwiązaniu Twoich problemów.

Zaufali nam

Pierwszy raz odkąd bloguję trafiłam ludzi, którzy realnie mi pomagają! Powierzyłam w ich ręce moją stronę i te wszystkie jej meandry trudne dla mnie do ogarnięcia, i nareszcie nie spędzają mi one snu z powiek! To komfort, którego bezskutecznie szukałam od dwóch lat. Każdy, kto liczy na support na najwyższym poziomie i szybką reakcję, tutaj znajdzie oazę. Każdy, kto prowadzi biznes, zrozumie że właściwi ludzie na właściwym miejscu to mega ważna rzecz. Polecam, po prostu.

Różnie to bywa z opiniami. Jak już piszę opinię, to tylko w przypadku, kiedy sprawdzę daną usługę czy produkt. Tak jest i tym razem. Bloguję od ponad 3,5 roku i wreszcie natrafiłam na prawdziwych fachowców.
Współpracujemy od lipca 2014 roku i na pomoc mogę liczyć w każdej chwili i nie zostaję pozostawiona sama sobie. Kontaktowałam się o różnych porach dnia, do późnej nocy i zawsze problem został rozwiązany i co najważniejsze - od ręki. Naprawdę support na najwyższym poziomie. Po prostu Jakość, Szybkość, Niezawodność i Profesjonalizm w jednym. Teraz wiem, że moja strona jest bezpieczna, a nie zawsze tak było. Ogromnie polecam!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jesteś zainteresowany ofertą lub masz jakieś wątpliwości ?

Napisz do nas bezpośrednio na bok@jdm.pl
lub przez formularz: